tlo adventure
Biebrza & Bagno

Poznajcie dzikie oblicze Biebrzy. Poznajcie jej ciepłe bagna. Parujące odurzającymi gazami, zamieszkałe przez setki gatunków dzikich zwierząt. Poznajcie ludzi nieoswojonych przez świat i ich małe, oderwane od cywilizacji ostoje. Poznajcie siebie na nowo. Przy ogniu, muzyce i niecodziennych opowieściach.

Zapraszamy na ekstremalną wyprawę w serce Biebrzańskiego Parku Narodowego. Wyprawę, podczas której poczujecie smak bagien i co to znaczy podać komuś pomocną dłoń. Zapraszamy w nadbiebrzańskie lasy, gdzie będziecie czołgać się, wspinać i przeciskać, wypatrywać dzikich zwierząt i poznawać dziką stronę samych siebie. Zapraszamy w magiczne progi ludzi Biebrzy, w fascynujący świat jaki tworzą. Zapraszamy na nietuzinkowe wydarzenie dla nietuzinkowych ludzi. Tacy jesteście w Waszej firmie? Przyjeżdżajcie.

PS. Chcielibyście, ale boicie się, że nie każdy w zespole podoła wyzwaniom? Po to jesteśmy My. I po to Wy jesteście zespołem. Każdy ma swoje ekstremum - my je dla Was dopasowujemy. Wy - pokonujecie je razem.


PROGRAM: W programie podczas 6 godzin m.in.:

  • ekstremalny spacer po bagnach,
  • wyprawa do Twierdzy Osowiec i doły torfowe, podczas której poznacie chłód fortecznych budowli, zajrzycie do fosy i starej prochowni,
  • przyrodnicze opowieści w lesie z przewodnikiem,
  • integracja, tj. wspólne noclegi w stodole snów (najpiękniejszej stodoły ever),
  • Akcja Rezygnacja, tj. odpuszczamy sobie komforty, wygody i inne takie (można pozażywać w domu).

TERMIN: do ustalenia

MIEJSCE: Biebrzański Park Narodowy

CENA PODSTAWOWA: 220 zł brutto/os. (przy grupie min 10 osób)

CENA PODSTAWOWA OBEJMUJE:

  • ekstremalną wyprawę na bagno z przewodnikiem,
  • wyprawę szlakiem fortecznych budowli,
  • ubezpieczenie NNW uczestników wydarzenia.

CENA PAKIETU DODATKOWEGO: od 200 zł brutto/os.

CENA PAKIETU DODATKOWEGO OBEJMUJE:

  • wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja, przerwy kawowe),
  • nocleg.

ZAPISY: Wydarzenie dedykowane jest grupom zorganizowanym.

 

 

 

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w poniższym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Przesłane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez administratora zgodnie przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Wiem, że mam pełne prawo do wglądu i zmiany swoich danych, jak też ich usunięcia z bazy.

Zainteresowany? Napisz, skontaktujemy się z Tobą.