tlo adventure
Gra terenowa

Zapraszamy na logiczno - przygodową grę terenową. Podczas gry rozwikłacie dziesiątki zagadek, będziecie przemierzać polne drogi i zaglądać w nieodgadnione, ciemne zakamarki. Będziecie współpracować, trochę się na siebie denerwować, trochę stresować. Ostatecznie - będzie wesoło :)

Grę prowadzimy w klimatycznym gospodarstwie agroturystycznym w środku Puszczy Knyszyńskiej, gdzie poza grą można pojeździć konno, przejechać się bryczką, smacznie zjeść i odetchnąć lasem.


CZAS TRWANIA: gra trwa około 2-3 godziny 

TERMIN: do ustalenia

MIEJSCE: Puszcza Knyszyńska

CENA PODSTAWOWA: 120 zł brutto/os. (przy grupie min 10 osób). Przy innej wielkości w grupach cena kalkulowana jest indywidualnie z Zamawiającym.

CENA PODSTAWOWA OBEJMUJE:

  • organizację miejsca,
  • organizację zajęć wraz z niezbędnymi rekwizytami oraz instruktorami,
  • ubezpieczenie NNW uczestników wydarzenia.

CENA PAKIETU DODATKOWEGO: od 220 zł brutto/os.

CENA PAKIETU DODATKOWEGO OBEJMUJE:

  • wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja, przerwy kawowe),
  • nocleg.

ZAPISY: Wydarzenie dedykowane jest grupom zorganizowanym.

 

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w poniższym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Przesłane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez administratora zgodnie przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Wiem, że mam pełne prawo do wglądu i zmiany swoich danych, jak też ich usunięcia z bazy.

Zainteresowany? Napisz, skontaktujemy się z Tobą.