tlo adventure
Przygotowani. Edycja Wypadki.

 

PRZYGOTOWANI Extreme - to gra zespołowa w terenie, z zadaniami, adrenaliną, gra, która kiedyś może uratować komuś życie, bo uczy jak działać w sytuacjach trudnych, ekstremalnych.


PROGRAM:  Podczas wydarzenia uczestnicy biorą udział w zainscenizowanych sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Ich zadanie to udzielenie pomocy i/lub właściwe zachowanie w określonej sytuacji zagrożenia. Zespoły zadaniowe biorą udział w różnych sytuacjach, o których możesz pomyśleć, że nigdy się nie wydarzą. Co jeśli wydarza się inne? Będzie łączyć je jedno - wiedza i umiejętność racjonalnego działania pod wpływem silnego stresu. Gra to trening. Zespoły mierząc się z czasem i ograniczonymi zasobami ratują życie poszkodowanym dbając przy tym o własne bezpieczeństwo. A przy okazji to czas bycia razem. Czas, w którym zespół poznaje się, integruje, uczy współpracy i wspólnie przeżywanych emocji.

MIEJSCE: Serce Puszczy Knyszyńskiej.

CENA PODSTAWOWA: 230 zł brutto/os. (przy grupie min 20 osób). Przy innej wielkości w grupach cena kalkulowana jest indywidualnie z Zamawiającym.

CENA PODSTAWOWA OBEJMUJE:

  • organizację miejsca,
  • organizację zajęć wraz z niezbędnymi rekwizytami oraz instruktorami (3h),
  • ubezpieczenie NNW uczestników wydarzenia.

CENA PAKIETU DODATKOWEGO: od 255 zł brutto/os.

CENA PAKIETU DODATKOWEGO OBEJMUJE:

  • wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja, przerwy kawowe),
  • nocleg.

ZAPISY: Wydarzenie dedykowane jest grupom zorganizowanym.

 

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w poniższym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Przesłane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez administratora zgodnie przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Wiem, że mam pełne prawo do wglądu i zmiany swoich danych, jak też ich usunięcia z bazy.

Zainteresowany? Napisz, skontaktujemy się z Tobą.