tlo adventure
Sam skomponuj wydarzenie - ekstremalnie

Stwórz własną wersję integracji. Proponujemy Ci elementy, które mogą zostać wykorzystane przy realizacji wyjazdu, spotkania, konferencji. Sprawią one, że wydarzenie stanie się emocjonującą przygodą. Wybierz interesujące cię zajęcia i napisz. Wskaż ile osób będzie brało w nich udział i w jakim charakterze się spotykają. My zajmiemy się resztą. Dobierzemy do nich odpowiedni scenariusz i zrealizujemy.

Do wyboru:

Zjazd tyrolski

  • Tyrolka to szybki zjazd specjalnym bloczkiem po linie z jednego miejsca na drugie. Każdy uczestnik wyposażony jest w profesjonalny sprzęt asekuracyjny.

Skok wahadłowy z mostu

  • Wahadło jest wyjątkowym skokiem, który w przebiegu bardzo przypomina bujanie się na ogromnej huśtawce, jednak jest o wiele bardziej emocjonujący. Swobodne spadanie. Uczucie chwilowego zaniku grawitacji. W efekcie ogromna ilość adrenaliny

 Akcje na wysokościach

  • Przechodzenie pomiędzy drzewami mostem linowym
  • Opuszczanie z wysokości
  • Wchodzenie na obiekty wysokościowe
  • Małpowanie- wspinanie po linie
Zejście do studni

Ekstremalny spacer po bagnie

  • Ekstremalna wyprawa w serce Biebrzańskiego Parku Narodowego. Wyprawa, podczas której poczujesz smak bagien i co to znaczy podać komuś pomocną dłoń. Nadbiebrzańskie lasy, gdzie będziesz czołgać się, wspinać i przeciskać, wypatrywać dzikich zwierząt i poznawać dziką stronę samego siebie. Magiczne progi ludzi Biebrzy, fascynujący świat jaki tworzą.

 

TERMIN, MIEJSCE, CZAS TRWANIA, CENA : ustalane są indywidualnie po określeniu preferencji klienta. 

Uwaga: możliwość realizacji niektórych zajęć uzależniona jest od miejsca wydarzenia.

 

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w poniższym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Przesłane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez administratora zgodnie przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Wiem, że mam pełne prawo do wglądu i zmiany swoich danych, jak też ich usunięcia z bazy.

Zainteresowany? Napisz, skontaktujemy się z Tobą.